Kerti Nóra

Solti Vécseys Diákokért Alapítvány 2022-es évi közhasznú beszámolója

Kerti Nóra

Határtalanul képes beszámoló 2023.

A 7. ab osztályosok a Határtalanul! program kiírása kapcsán a Székelyföld kincsei-Sóvidék csodái címmel benyújtott pályázatunkat a Miniszterelnökség Nemzetpolitikai Államtitkársága támogatásra javasolta, amely alapján a Bethlen Gábor Alap felett rendelkező Bizottság a pályázatot pozitívan bírálta el. Pályázati azonosító: HAT-KP-1-2022/1-000958.

A Bizottság döntése alapján 3 057 430 forint támogatásban részesült Intézményünk.

Az erdélyi utazás időpontja: 2023. május 9- 12. (4 nap 3 éj)

Utazáson részt vesz 30 diák és 3 kísérő pedagógus.

Megvalósítás helyszíne: Románia- Erdély, Körösfő- Király-hágó, Székelyudvarhely, Szováta, Parajd, Korond, Szejkefürdő, Farkaslaka, Hargita, Fehéregyháza, Segesvár.

Megvalósult a Magyar Kormány támogatásával."
Kerti Nóra

Kunszentmiklós: alapfokú körzeti atlétika verseny

A mai napon iskolánk felsős tanulói Kunszentmiklóson alapfokú körzeti atlétika versenyen versenyeztek.
A 3.korcsoportos lányoknál, Mayer Hella harmadik lett távolugrásban.
Lány kislabda hajító csapatunk első lett. Csapat tagjai: Mayer Hella, Flick Noémi, Éberling Nóra, Balogh Lilla és Szondi Sára.
Kislabda hajításban Mayer Hella 3, Éberlig Nóri pedig második lett.
Lány váltófutó (4x100m) csapatunk első lett. Csapat tagjai: Mayer Hella, Flick Noémi, Szondi Sára és Balogh Lilla.
A 3. korcsoportos fiúknál Kapocs Bence első lett távolugrásban és kislabda hajításban.
Távolugró csapatunk is első lett. Csapat tagjai: Kapocs Bence, Farkas Barna, Lehotai Roland és Cseh-Szakál Norbert.
A 4. korcsoportos lányoknál Kovács Adrienn 3., Éberling Kamilla 2., Molnár Kinga 1. lett kislabda hajításban.
Lány kislabda hajító csapatunk 1. lett. Csapat tagjai: Éberling Kamilla, Molnár Kinga, Máhl Amira, Faragó Dorina és Szabó Luca.
Súlylökésben Molnár Kinga 2. lett.
Súlylökő csapatunk 1. lett. Csapat tagjai: Molnár Kinga, Éberlin Kamilla, Máhl Amira, Szabó Luca és Végi Dorina
Távolugrásban Máhl Amira első lett.
Távolugró csapatunk is az első helyen végzett. Csapat tagjai: Máhl Amira, Faragó Dorina, Végi Dorina, Jankovics Lili és Bocskai Julianna.
Váltófutásban (4x100m) a lányok elsők lettek. A váltó tagjai: Jankovics Lili, Faragó Dorina, Máhl Amira és Bocskai Julcsi.
4 korcsoportos fiúknál Oláh Milán első lett súlylökésben.
Súlylökő csapatunk 3. lett, csapat tagjai: Oláh Milán, Faragó Benjamin, Príger Bulcsú, Kolompár Tamás és Lázár Tamás.
Kislabda hajításban Oláh Milán 1. lett.
Kislabda hajító csapatunk is 1. lett. Csapat tagjai: Oláh Milán, Príger Bulcsú, Kolompár Tamás, Faragó Benjamin és Lázár Tamás.
Távolugró csapatunk 3. lett. Csapat tagjai: Oláh Milán, Príger Bulcsú, Kolompár Tamás, Faragó Benjamin és Lázár Tamás.
Váltófutásban (4x100m) csapatunk 1. lett.
A váltó tagjai: Oláh Milán, Príger Bulcsú, Faragó Benjamin és Kolompár Tamás:
Gratulálunk a gyerekeknek a mai kiváló eredményekhez. Jövő héten Kecskemétre utazhatunk a megyei döntőre! HAJRÁ SOLT!!!
Kerti Nóra

Kecskemét diákolimpia pályabajnokság megyei döntő

2023. május 8-án Kecskeméten jártunk a diákolimpia pályabajnokság megyei döntőjén.
Egyéni versenyszámokban mérettettünk meg.
Kapocs Bence a 3.kcs-os fiúk mezőnyében első lett távolugrásban és 600m-es futásban. Második lett kislabda hajításban.
A 4.kcs-os fiúk versenyében Oláh Milán első lett 300m-es futásban!
Igaz ma érmet nem szereztek, de büszkék lehetünk Mayer Hellára és Turcsányi Márkra is, akik szépen helyt álltak a mai versenyen!
Nagyon büszkék vagyunk versenyzőinkre! Hajrá Solt!
Kerti Nóra

Körzeti atlétika verseny Kunszentmiklós

A mai napon diákolimpia körzeti atlétika versenyén voltunk felsőseinkkel Kunszentmiklóson. Harmadik kcs-os lányok és fiúk 60m-es , 600m-es futásban , kislabda hajításban, és távolugrásban versenyeztek. Csapatban és egyéni összetettben.
Eredmények: Lány csapatunk az első helyen végzett! Csapattagok: Oláh Sanel, Majer Hella, Flick Noémi, Szondi Sára, Balogh Lilla és Horváth Petra. Sanel egyéni összetettben első, míg Hella második lett!
Fiú csapatunk: első lett! Csapattagok: Kapocs Bence, Lehotai Roland, Cseh-Szakál Norbert, Jurás Tamás és Albert János.
Bence egyéni összettben első lett!!!
Negyedik korcsoportos fiúk és lányok 100 és 800m-es futásban, kislabda hajításban, súlylökésben és távolugrásban versenyeztek.
Eredményeink: Lány csapatunk első lett. Csapattagok: Faragó Dorina, Máhl Amira, Végi Dorina, Jankovics Lili, Szabó Luca és Bocskai Julianna.
Egyéni összetettben holtversenyben Amira és Lili második lett!!!
Fiú csapatunk első lett! Csapattagok: Oláh Milán, Faragó Benjamin, Turcsányi Márk, Príger Bulcsú, Kolompár Tamás és Lázár Tamás.
Milán egyéni összetettben első lett!
Gratulálunk a gyerekeknek!! HAJRÁ SOLT!
Kerti Nóra

Atlétika diákolimpia körzeti verseny alsó, felső tagozat

A mai napon 2023.április 27-én atlétika diákolimpia körzeti versenyén voltunk alsós csapatainkkal és felsős egyéni versenyzőinkkel.
Eredményeink: első kcs-os lányok csapatversenyben (futás, dobás, váltófutás) a második helyen végeztek. Csapat tagjai voltak: Farkas Panni, Kiliti Noémi, Garai Emma, Szappanos Zsófi és Kovács Fanni.
Farkas Panni egyéni összetettben első lett.
Első kcs-os fiúk csapatversenyben.(futás, dobás, váltófutás) másodikok lettek. Csapat tagjai voltak: Nagy Attila, Nagy Bence, Csepregi Zsolt, Khoór Máté, Hegedűs Sándor és Laki András.
Csepregi Zsolt egyéni összetettben harmadik lett.
Második kcs-os lányok csapatversenyben(futás, ugrás, dobás, váltófutás) második helyen végeztek. A csapat tagjai voltak: Nagy Abigél, Czirkó Maja, Dávid Flóra, Csepregi Lili, Kapocs Zsófi, Értékes Lili.
Felsős egyéni eredményeink:
Kapocs Bence első lett: 60m-es futásban, kislabda hajításban, távolugrásban és 600m-es futásban.!!!!!
Majer Hella első lett: kislabda hajításban, 60m-es futásban, 600m-es futásban és második lett: távolugrásban.
Éberling Kamilla második lett kislabda hajításban és súlylökésben.
Molnár Kinga első lett: kislabda hajításban és súlylökésben.
Faragó Dorina első lett: távolugrásban és harmadik lett: kislabda hajításban.
Oláh Milán első lett: kislabda hajításban és 300m-es futásban.
Turcsányi Márk harmadik lett távolugrásban és súlylökésben, második lett: 100m-es futásban.
Gratulálunk a gyerekeknek HAJRÁ SOLT!!!!
Kerti Nóra

Alapítvány; Pályázati kiírás

A pályázatról szóló leírás a csatolt dokumentumban olvasható!
Kerti Nóra

BÁI Szülői tájékoztató 2023

KRÉTA - Elektronikus ügyintézés
Kerti Nóra

Mezei futóverseny Kunszentmiklóson

A mai napon iskolánk tanulói mezei futóverseny körzeti fordulójának vettek részt Kunszentmiklóson.
Eredményeink:
1.kcs-os fiúk csapatban elsők lettek! Csapat tagjai voltak: Laki András, Szabó Ákos, Szabó Ádám, Csepregi Zsolt és Nagy Bence. Csepregi Zsolt egyéniben 3. lett!
1. kcs-os lányok csapatban harmadik helyen végeztek. A csapat tagjai voltak: Farkas Panni, Szappanos Zsófia, Kiliti Noémi, Garai Emma, Bolya Laura
2. kcs-os lányok csapatban második helyen végeztek. A csapat tagjai voltak: Nagy Abigél, Törökfalvy Dóra, Csepregi Lili, Butyera Maja, Dávid Flóra.
3. kcs-os lányok második helyen végeztek. Csapat tagjai voltak: Flick Noémi, Nagy Dóra, Mayer Hella, Balogh Lilla és Horváth Petra.
4.kcs-os lányok csapatban az első helyen végeztek. A csapat tagjai voltak: Őrsi Enikő, Kovács Gréta, Jankovics Lili és Végi Dorina.
Jankovics Lili egyéniben 3.lett!
A versenyen kiválóan helyt álltak még: Hegedűs Sándor, Farkas Melissza, Farkas Barna, Lehotai Roland, Albert János, Koch Lóránt, Oláh Milán, Varga Károly, Kolompár Tamás, Turcsányi Márk, Príger Bulcsú, Paréj Luca, Toldi Kata, Tóth Dzsenifer és Hegedűs Nadin.
Gratulálunk iskolánk lelkes futóinak. Hajrá Solt!!!!
Kerti Nóra

Kézilabda diákolimpia

2023.március 8-án iskolánk kézilabda csapata a diákolimpia 3.korcsoportos lány körzeti döntőjén harmadik helyen végzett. A csapat tagjai voltak: Sallai Gréta, Salamon Blanka, Tóth Dzsenifer, Nagy Alexa, Törökfalvy Dóra, Figura Petra, Mészáros Lili, Faragó Karolina, Gál Gréta, Garbacz Hanga és Kovács Dorka.
Gratulálunk a lányoknak! HAJRÁ SOLT!
Kerti Nóra

2022. májusi kompetenciamérés eredményei

Kedves Szülők!
Értesítem Önöket, hogy a 2022. májusi kompetenciamérés tanulói eredményei az alábbi linken a tanulói mérési azonosítóval megtekinthetők.
Ez a mostani 7. és az elballagott volt 8. osztályosokat érinti.